Zechciej nas poznać

Dowiedz się wszystkiego o nas i naszych początkach.

Dwór Kasztelan Stefanówka to miejsce z rodzinną historią, które powstało z miłości do ludzi, gotowania i kuchni z całego świata. Jego wnętrza wypełnia niepowtarzalny, leśny klimat, aromat swojskiego ciasta i ciepło domowej atmosfery. Dowiedz się o nas więcej.

Obiekt stworzyliśmy w 2018 roku na ziemi, która od pokoleń należy do naszej rodziny. Z  ogromnym zaangażowaniem i troską samodzielnie go rozplanowywali, projektowali i doglądali w trakcie budowy, dbając o każdy najdrobniejszy szczegół.

Choć jest to budynek nowoczesny, jego wyjątkowe otoczenie sprawia, że każdy gość czuje się w nim sielsko i swobodnie. Po prostu jak w domu.

Dwór Kasztelan został utworzyliśmy z myślą o ludziach, którzy w wyjątkowym otoczeniu przyrody chcą celebrować, ze swoimi najbliższymi, wszystkie najważniejsze wydarzenia. Każdy, nawet najbardziej wymagający, scenariusz przyjęcia, zarówno prywatnego jak i firmowego, zostanie tutaj zrealizowany z dbałością o wszystkie detale. To właśnie w tym celu w obiekcie zawarliśmy profesjonalne zaplecze gastronomiczne, hotelowe i konferencyjne.

Jeżeli szukasz miejsca z dala od zgiełku i codziennego pędu, warto odwiedzić ten obiekt. Choć na chwilę zatrzymać się, wziąć głęboki oddech i zapomnieć o problemach w otoczeniu przyrody. Bez wątpienia jest to miejsce, które inspiruje do organizowania niepowtarzalnych uroczystości i zachęca do powrotów.

Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i podpowiemy, jak zorganizować uroczystość, tak, by stała się wyjątkowa i niezapomniana.

Firma Wsparta przez subwencje finansową z PFR program 2.0