Zapraszamy na bal studniówkowy do Dworu Kasztelan!
784 466 047, 694 014 041
kontakt@dworkasztelan.pl

Zapraszamy na bal studniówkowy do Dworu Kasztelan!

Dwór Kasztelan - Stefanówka

studniówka


Bal studniówkowy to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego maturzysty, ale również ogromne wyzwanie organizacyjne dla nauczycieli. Tak ważny dzień musi być dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Profesjonalna oprawa muzyczna, odpowiednio duża i pięknie przystrojona sala bankietowa oraz pyszne jedzenie to podstawa udanej imprezy studniówkowej. Z myślą o tak ważnej chwili zapraszamy już dziś, aby zarezerwować wyjątkową salę na jedyny w swoim rodzaju bal studniówkowy w naszym Dworze Kasztelan.

Przygotowania do balu studniówkowego czas zacząćStudniówka to bal jakich mało. Doskonale wiemy, z jakim utęsknieniem wyczekują go maturzyści, którzy chcą tego dnia zapomnieć o stresie wywołanym zbliżającym się egzaminem dojrzałości i świetnie się bawić. Tej nocy nic nie powinno zakłócić dobrej zabawy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień w życiu każdego maturzysty był dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.

 

Sala na studniówkę – oczaruj przybyłych gościPrzygotowania do tak ważnej uroczystości trzeba rozpocząć od stworzenia dobrego planu. Na samym początku trzeba ustalić miejsce, gdzie zostanie zorganizowana zabawa studniówkowa. Przy wyborze odpowiedniej sali należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Wybrany lokal musi przede wszystkim zapewniać wystarczającą przestrzeń do swobodnego wykonania tradycyjnego poloneza oraz późniejszej zabawy. Równie ważna jest także odpowiednia dekoracja sali, która powinna podkreślać wyjątkowy charakter uroczystości. Nastrojowe oświetlenie, piękne wnętrza i ciekawe dekoracje, np. zgodne z motywem przewodnim balu, to idealna sceneria na klimatyczną zabawę studniówkową. Warto również wziąć pod uwagę dogodną lokalizację oraz wyjątkowość miejsca, która w dużym stopniu wpływa na to, jak zapamiętają studniówkę jej bohaterowie.

Doskonale wiemy ile trudu i poświęcenia wymaga od szkół, będących organizatorami tego wydarzenia znalezienie odpowiedniego miejsca. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, oferujemy do dyspozycji grona pedagogicznego oraz drogich maturzystów nasz obiekt, w którym posiadamy dwie nowoczesne sale bankietowe, w tym jedną przestronną i klimatyzowaną, która jest w stanie pomieścić nawet 180 osób. Tak duża sala świetnie sprawdzi się podczas poloneza oraz innych hucznych zabaw studniówkowych.

 

Wyjątkowy bal wymaga wyjątkowej dekoracjiZabawa studniówkowa to bardzo elegancka i doniosła uroczystość, która wymaga wyjątkowej oprawy. Stylizacja sali powinna być więc gustowna, adekwatna do rodzaju uroczystości. Bardzo fajny i piękny efekt będzie dawać dekoracyjne oświetlenie, które samo w sobie jest już szykowną ozdobą. Na początku warto ustalić motyw przewodni balu, który będzie sugerował wybór kolorów i innych ozdobnych elementów. Jeśli mamy konkretny pomysł, wystarczy tylko dodać pewne akcenty nawiązujące do rodzaju szkoły, balony, fajną ściankę i mamy gotową, wspaniałą aranżację sali.

 

DJ na studniówkę – czyli pomysł na świetną zabawęTrudno wyobrazić sobie wspaniałą zabawę studniówkową bez muzyki. Aby maturzyści świetnie bawili się do białego rana, należy zadbać o odpowiednią oprawę muzyczną oraz ciekawe efekty specjalne, np. dym lub bańki mydlane. Zbuduje to przyjemny klimat imprezy zachęcający do tańca i wspólnej zabawy. Muzyka powinna być zróżnicowana gatunkowo, tak, aby trafiała w gust wszystkich gości. Dobrym pomysłem będzie więc wybór profesjonalnego DJ-a, który zapewni zróżnicowany repertuar w oryginalnym brzmieniu, czego nie zagwarantuje nam żaden zespół. Warto również w trakcie studniówki umilić czas różnego rodzaju zabawami czy scenkami. Dobrym pomysłem może być zorganizowanie karaoke, które zagwarantuje dobry humor i porządną porcję śmiechu. Jesteśmy w stanie zorganizować na Państwa życzenie znakomitego DJ-a, który rozkręci imprezę studniówkową i zadba o znakomitą atmosferę i nastrój wszystkich gości.
 


Wyśmienite menu – czyli kropka nad „i” całego baluŻadna impreza studniówkowa nie obędzie się bez dobrej muzyki, ale i smacznego jedzenia. Menu musi być uniwersalne, tak, aby każdy znalazł dla siebie coś dobrego, a porcje dań odpowiednio duże, by nikt nie wyszedł głodny. Zabawa studniówkowa trwa zazwyczaj do samego rana, konieczne jest więc przygotowanie odpowiedniej liczby posiłków, zarówno tych na ciepło, jak i zimnych przekąsek. Nie może również zabraknąć słodkich smakołyków. Dobrym pomysłem jest także tort, który będzie znakomitym zwieńczeniem całej imprezy.

Zorganizowanie studniówki w naszym obiekcie to gwarancja udanej zabawy. Oferujemy bogate zaplecze gastronomiczne ze zróżnicowanym menu, miłą i profesjonalną obsługę oraz przestronną, elegancką salę, w której każda studniówka będzie niezapomnianym wydarzeniem. Zapraszamy do Dworu Kasztelan!

Zapraszamy do naszego dworu!

784 466 047, 694 014 041
kontakt@dworkasztelan.pl