Wesela - Dwór Kasztelan Stefanówka
784 466 047, 694 014 041
kontakt@dworkasztelan.pl

Wesela

Dwór Kasztelan - Stefanówka

Bez wątpienia ślub to jedna z najpiękniejszych i najważniejszych uroczystości w życiu każdego człowieka, dlatego zawsze powinna być wyjątkowa i niezapomniana. My o tym wiemy i dokładamy wszelkich starań, by wspomnienia o przyjęciu weselnym, a także jego atmosfera towarzyszyły Młodej Parze oraz gościom jak najdłużej. Dlatego, jeżeli szukacie miejsca na wesele w nietuzinkowej okolicy, zapraszamy do Dworu Kasztelan w Stefanówce!

Młodym Parom proponujemy organizację przyjęcia weselnego w nowoczesnej, klimatyzowanej sali bankietowej, położonej w cichej i malowniczej okolicy. Uroczystość przygotowana w sali restauracyjnej Dworu Kasztelan pozwala ugościć 180 osób, a także zaaranżować swobodną przestrzeń do tańca oraz miejsce dla zespołu.

Co więcej, aby zagwarantować Nowożeńcom i uczestnikom uroczystości niepowtarzalny wystrój oraz magiczną atmosferę, umożliwiamy nawiązanie współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami zajmującymi się dekorowaniem sal weselnych.

Oferujemy także profesjonalne zaplecze gastronomiczne i wypoczynkowe, które są gwarantem udanej zabawy.

A może ślub w plenerze?

Parom, które marzą o romantycznej uroczystości w nietypowej scenerii, zorganizujemy ślub w plenerze w otoczeniu zachwycającej przyrody. Proponujemy praktyczne rozwiązania na każdą pogodę. Aranżujemy śluby pod gołym niebem lub w razie niepogody, w pięknej, drewnianej altanie usytuowanej pośród drzew, które tworzą niepowtarzalny nastrój i przepiękne tło dla ślubnych fotografii.

Zaproszeni na uroczystość zaślubin goście z pewnością docenią malowniczą scenerię wokół Dworu Kasztelan oraz uroki przebywania na świeżym powietrzu, możliwość spacerów po terenie obiektu i odpoczynku w strefie relaksu na zadaszonym patio.

Dbamy o najmłodszych

Troszcząc się o najmłodszych gości weselnych, stworzyliśmy atrakcyjną strefę zabaw, w której żadne dziecko nie będzie się nudzić. Ponadto, na życzenie Młodej Pary na uroczystość weselną zamawiamy animatora, który zapewnia opiekę i proponuje ciekawe zajęcia dla maluchów.

Serdecznie zapraszamy do Dworu Kasztelan! Zaufajcie nam, a dołożymy wszelkich starań, by dzień Waszego ślubu i wesela stał się pięknym i niezapomnianym wydarzeniem.

Zapraszamy do naszego dworu!

784 466 047, 694 014 041
kontakt@dworkasztelan.pl