Romantyczne pakiety dla dwojga - Dwór Kasztelan Stefanówka
784 466 047, 694 014 041
kontakt@dworkasztelan.pl

Romantyczne pakiety dla dwojga

Dwór Kasztelan - Stefanówka

Zbliża się Wasza rocznica ślubu, chcesz się oświadczyć, a może po prostu spędzić weekend tylko ze swoją ukochaną lub ukochanym? Mamy dla Was idealne rozwiązanie!
 
Dwór Kasztelan oferuje romantyczne pakiety dla dwojga, które będą świetnym wyborem nie tylko dla par. Można je również zafundować sobie zupełnie bez okazji.
 
Taki pakiet idealnie sprawdzi się również wśród młodych rodziców, którzy marzą o weekendzie sam na sam, a także wśród par z dłuższym stażem, które z pewnością chciałyby odświeżyć nieco swój związek i móc poczuć emocje, które towarzyszyły im na pierwszej randce.
 
Pakiet dla dwojga nie jest skierowany wyłącznie dla par. Zapraszamy również siostry czy przyjaciółki. To również ciekawy i oryginalny pomysł na prezent dla przyszłych małżonków.
 
Oferujemy wypoczynek w zacisznym i spokojnym miejscu, w pięknej leśnej okolicy, z dala od zgiełku i gwaru ulic.
 
Pakiet dla dwojga z noclegiem to między innymi romantyczna kolacja przy kominku, nocleg w pokoju dla nowożeńców oraz inne atrakcje dla dwojga, takie jak zabiegi na dłonie czy twarz  ustalane indywidualnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
 
 
Nie czekaj! Rezerwuj już dziś!
 
Tel: 784-466-047 

Zapraszamy do naszego dworu!

784 466 047, 694 014 041
kontakt@dworkasztelan.pl