O nas - Dwór Kasztelan Stefanówka
784 466 047, 694 014 041
kontakt@dworkasztelan.pl

O nas

Dwór Kasztelan - Stefanówka

Dwór Kasztelan w Stefanówce to miejsce z rodzinną historią, które powstało z miłości do ludzi, gotowania i kuchni z całego świata. Jego wnętrza wypełnia niepowtarzalny leśny klimat, aromat swojskiego ciasta i ciepło domowej atmosfery.

Obiekt powstał w 2018 roku na ziemi od pokoleń należącej do rodziny gospodarzy, którzy to z ogromnym zaangażowaniem i troską samodzielnie go planowali, projektowali i doglądali w trakcie budowy, dbając o każdy najdrobniejszy szczegół. Choć jest to budynek nowoczesny, jego wyjątkowe otoczenie sprawia, że każdy gość czuje się w nim sielsko i swobodnie, jak w domu.

Dwór Kasztelan został stworzony z myślą o ludziach, którzy w wyjątkowym otoczeniu przyrody chcą celebrować ze swoimi najbliższymi wszystkie najważniejsze wydarzenia. Każdy, nawet najbardziej wymagający scenariusz przyjęcia zarówno prywatnego, jak i firmowego zostanie tutaj zrealizowany z dbałością o wszystkie detale. To właśnie w tym celu w obiekcie zostało stworzone profesjonalne zaplecze gastronomiczne, hotelowe i konferencyjne.

Szukając miejsca z dala od zgiełku i codziennego pędu, warto odwiedzić ten obiekt, by choć na chwilę zatrzymać się, wziąć głęboki oddech i zapomnieć o problemach w otoczeniu przyrody. Bez wątpienia jest to miejsce, które inspiruje do organizowania niepowtarzalnych uroczystości i zachęca do powrotów.

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i podpowiemy, jak zorganizować uroczystość, by stała się wyjątkowa i niezapomniana.


Firma wsparta przez subwencje finansową z PFR program 2.0.

Zapraszamy do naszego dworu!

784 466 047, 694 014 041
kontakt@dworkasztelan.pl