Catering - Dwór Kasztelan Stefanówka
784 466 047, 694 014 041
kontakt@dworkasztelan.pl

Catering

Dwór Kasztelan - Stefanówka

Oferta cateringowa Dworu Kasztelan skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. To propozycja dań, które sprawdzą się jako codzienny obiad dla zapracowanych oraz posiłek podczas imprez rodzinnych lub biznesowych. Jesteśmy przygotowani, aby obsłużyć małe, kameralne przyjęcia prywatne, a także duże bankiety, m.in. konferencje, eventy firmowe czy imprezy plenerowe.

Proponujemy smaczne, zdrowe i pięknie podane dania kuchni polskiej, które dowozimy pod wskazany adres.

W ramach oferty cateringowej proponujemy:
 
  • codzienne zestawy obiadowe z dowozem do klienta (dla klientów indywidualnych, pracowników firm, dla szkół i przedszkoli);
  • posiłki na spotkania/eventy biznesowe,
  • catering okolicznościowy: chrzciny, komunie, bale urodzinowe etc.,
  • wigilie firmowe/przyjęcia wielkanocne,
  • catering na bankiety ogrodowe/imprezy plenerowe,

Codzienne zestawy obiadowe
 
Z myślą o naszych klientach, przygotowaliśmy ofertę domowych, dwudaniowych zestawów obiadowych, które można zamawiać codziennie do godziny 9.00, w dni robocze z dowozem, natomiast w weekendy z odbiorem osobistym. Przyjmujemy także zamówienia z wyprzedzeniem. Każdego dnia proponujemy inne dania kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. W skład każdego zestawu wchodzi gorąca, pożywna zupa oraz drugie danie.  

Przyjęcia prywatne

Organizacja udanego przyjęcia dla rodziny oraz przyjaciół to nie lada wyzwanie, które wymaga czasu i zaangażowania. Trzeba zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół: wybór miejsca, dekoracje, oprawę muzyczną oraz jedzenie. Ten ostatni obowiązek chętnie zdejmiemy z Państwa barków. Dostosujemy menu do charakteru przyjęcia oraz potrzeb gości i przygotujemy świeże, smaczne, pięknie podane posiłki, które na długo zapadną w pamięć uczestników uroczystości. Co więcej, dostarczymy catering pod wskazany adres lub zrealizujemy imprezę w naszym obiekcie - Restauracji Dwór Kasztelan, położonej w pięknym leśnym zaciszu.

Przyjęcia biznesowe

Konferencje, szkolenia, eventy to wydarzenia biznesowe, które wymagają specjalnej organizacji. Imprezy tego typu zawsze przebiegają według ustalonego harmonogramu, dlatego wszystko musi być gotowe na czas. Proponujemy Państwu menu konferencyjne dostosowane do potrzeb imprez biznesowych, w którym oferujemy: przekąski, dania gorące, desery i ciasta, a także kompleksową obsługę.
 
 

Zapraszamy do naszego dworu!

784 466 047, 694 014 041
kontakt@dworkasztelan.pl